pakiet rozwiązań Moldex3D Professional

Oprócz pakietu eDesign, pakiet Moldex3D Professional oferuje wszystkie rodzaje narzędzi projektowych do symulacji. Użytkownicy są w stanie uzyskać wgląd i właściwości produktu, a także dalej optymalizować procesy przed zbudowaniem części fizycznych.

Pakiet Professional Solution Package został dodany z 3D Coolant CFD, aby spełnić wymagania dotyczące analizy RHCM i Conformal Cooling, aby zapewnić użytkownikom więcej korzyści i wartości. Moduł BLM (Boundary Layer Mesh) z technologią siatki Non-Matching jest również dodany do interfejsu przetwarzania wstępnego, aby ułatwić modelowanie części i formy, a technologia automatycznego tworzenia siatki umożliwia użytkownikom pracę w CAD bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy na temat CAD. Moldex3D Professional Package pomaga firmom zwiększyć niezawodność projektu, obniżyć koszty rozwoju i skrócić czas wprowadzania produktu na rynek.

Moldex3d Proffesional
  • Proste sposoby budowania wszelkiego rodzaju modeli.
  • Technologia automatycznego  tworzenia siatki eDesign do modelowania 3D
  • BLM (Boundary Layer Mesh) z technologią siatki Non-Matching
  • Wyniki symulacji w postaci wykresów i animacji dla ułatwienia komunikacji

Przygotuj model z kompletnym układem doprowadzenia tworzywa i układem chłodzenia za pomocą kilku kliknięć

Narzędzia przygotowania danych 3D, Designer, zapewniają interaktywne interfejsy aby można było łatwo i efektywnie projektować części. Wydajne kreatory przeprowadzą Cię przez etapy opracowywania systemu doprowadzenia tworzywa; wlewki, kanały i przewężki a także budowania kanałów chłodzących i bryły formy z automatycznym wykrywaniem błędów. Narzędzia przygotowania danych upraszczają tworzenie modelu i umożliwiają projektantom wydajną weryfikację projektów.

Moldex3D Proffesional

Wykonuj dokładne analizy 3D

Solwery 3D radzą sobie ze złożonymi częściami formowanymi wtryskowo z wysoką niezawodnością i wydajnością. Projektanci są w stanie uzyskać wgląd w proces wtrysku i wykryć potencjalne defekty na podstawie przeprowadzonych analiz. Ogromna baza materiałów i kreator procesu wtrysku umożliwia użytkownikom łatwe wprowadzanie zmian w projekcie i optymalizację procesu wtrysku na wczesnym etapie.

Moldex3D Proffesional

Automatycznie generuj raporty i prezentuj wyniki w dostosowany sposób

Narzędzia do analizy wyników umożliwiają użytkownikom zademonstrowanie procesu wtrysku i właściwości produktu za pomocą wykresów i animacji w czasie rzeczywistym. Dzięki automatycznemu generowaniu raportów możesz korzystać z wielu raportów i sprawnej komunikacji. Moldex3D daje Ci pewność co do Twojego projektu i pomaga w skutecznym podejmowaniu decyzji.

Co znajduje się w Moldex3D Proffesional ?

Flow

Pack

Cool

Warp

MCM

Moldex3D Proffesional

3D Coolant CFD

RIM eDesign Moldex3D

RIM (Reaction Injection Molding)

siatka BLM

blm (boundary layer mesh)

Designer

Parallel Processing (PP)

studio