Pakiet rozwiązań zaawansowanych Moldex3D

Pakiet Moldex3D Advanced oferuje wszystkim użytkownikom, od projektantów produktów i form po zaawansowanych ekspertów CAE, możliwość uzyskania szczegółowych informacji o różnych typach projektów, od detali cienkościennych po złożone modele o dużej ilości szczegółów.

Pakiet Advanced Solution Package został wzbogacony o analizę chłodzenia 3D Coolant CFD, aby spełnić wymagania dotyczące analizy RHCM i chłodzenia konformalnego. Dzięki temu użytkownik uzyskuje więcej korzyści i informacji. Moduł BLM (Boundary Layer Mesh) z technologią siatki Non-Matching jest również dodawany do interfejsu przygotowania danych, aby ułatwić modelowanie części i form, a technologia automatycznego łączenia siatki umożliwia użytkownikom pracę w CAD bez potrzeby posiadania zaawansowanej wiedzy CAD.

Łącząc zalety modelowania 2.5D i 3D, Moldex3D Advanced Package zapewnia dokładność i wydajną efektywność dla każdego projektu. Użytkownicy są w stanie uzyskać wgląd w proces wtrysku i wykryć potencjalne defekty na podstawie przeprowadzonych analiz a także dalej optymalizować procesy przed zbudowaniem fizycznych części. Pakiet Moldex3D Advanced pomaga firmom projektować produkty bez obaw, obniżać koszty rozwoju i skracać czas ich wprowadzenie na rynek.

Moldex3D Advanced
  • Łącząc zalety modelowania 2.5D i 3D, uzyskuje się wydajne i dokładne rozwiązania
  • Obsługiwana technologia automatycznego tworzenia siatki eDesign
  • Obsługiwana technologia tworzenia siatki BLM (Boundary Layer Mesh) z obsługą siatki Non-Matching
  • Interaktywna siatka 3D obsługuje siatkę warstw granicznych (BLM), siatkę hybrydową
  • Wyniki symulacji w postaci wykresów i animacji dla ułatwienia komunikacji

Przygotuj różne typy modeli z kompletnym układem doprowadzenia tworzywa i układem chłodzenia za pomocą kilku kliknięć

Moldex3D Advanced
moldex3d autodesk moldflow

Moldex3D Advanced Package zapewnia różnorodne narzędzia do tworzenia siatki MESH do tworzenia modeli 2.5 D i 3D, które są precyzyjne i wydajne. W przypadku konwencjonalnych części formowanych wtryskowo o dużej powierzchni i charakterystyce podobnej do powłoki, Moldex3D Advanced Package zapewnia narzędzia do tworzenia siatek do budowy modeli 2.5D mid-plane (shell), które są szybkie i wydajne dla wykonania analizy. Siatka 3D eDesign oferuje użytkownikom automatyczny schemat pracy w celu łatwego budowania części. Wydajne kreatory przeprowadzą Cię przez etapy opracowywania systemu doprowadzenia tworzywa; wlewki, kanały i przewężki a także budowania kanałów chłodzących i bryły formy z automatycznym wykrywaniem błędów.

Dodatkowo analiza elementów bryłowych pozwala użytkownikom obserwować szczegółowe informacje o poszczególnych obszarach, w tym zaprojektowane drobne cechy i zachowanie przepływu tworzywa wokół przewężek i narożników. Narzędzia przygotowania danych wzmacniają moc symulacji formowania wtryskowego, upraszczają tworzenie modeli i umożliwiają inżynierom tworzyw sztucznych wydajne wprowadzanie innowacji.

Wykonuj dokładne analizy 2,5D i 3D

Moldex3D Advanced Package może symulować złożone modele 2.5D w ciągu kilku minut. Ponadto jego potężne solwery 3D radzą sobie ze złożonymi częściami formowanymi wtryskowo efektywnie i wydajnie. Projektanci są w stanie uzyskać wgląd w proces wtrysku i wykryć potencjalne defekty na podstawie przeprowadzonych analiz. Ogromna baza materiałów i kreator procesu wtrysku umożliwia użytkownikom łatwe wprowadzanie zmian w projekcie i optymalizację procesu wtrysku na wczesnym etapie. 

Dokładne analizy wspierają różnorodne rozszerzenia dla wnikliwych analizy innowacyjnych procesów

Moldex3D Advanced Package zajmuje się złożonym procesem formowania wtryskowego z wynikami symulacji o wysokiej wierności. Jego potężne algorytmy tworzenia siatek umożliwiają szybkie obliczenia konwencjonalnych części podobnych do powłoki i wydajne obliczenia równoległe dowolnej złożonej geometrii 3D. Co więcej, jego elastyczne możliwości umożliwiają rozszerzenie symulacji na zaawansowany proces formowania w celu wnikliwej analizy innowacyjnych procesów. Unikalne obliczenia równoległe o wysokiej wydajności sprawiają, że symulacje 3D są szybkie i wydajne.

Moldex3D Advanced

Automatyczne generowanie raportów i prezentowanie wyników na wiele sposobów

Narzędzia do analizy wyników umożliwiają użytkownikom zademonstrowanie procesu formowania i właściwości produktu za pomocą wykresów i animacji w czasie rzeczywistym. Dzięki automatycznemu generowaniu raportów możesz korzystać z wielu raportów i sprawnej komunikacji. Moldex3D daje Ci pewność co do Twojego projektu i pomaga w skutecznym podejmowaniu decyzji.

pakiet zaawansowany

CO ZNAJDUJE SIĘ W MOLDEX3D PROFFESIONAL ?

Flow

Pack

Cool

Warp

MCM

Moldex3D Proffesional

3D Coolant CFD

RIM eDesign Moldex3D

RIM (Reaction Injection Molding)

siatka BLM

blm (boundary layer mesh)

Designer

Parallel Processing (PP)

studio