Pakiet rozwiązań Moldex3D eDesign

Moldex3D eDesign oferuje projektantom łatwy w użyciu pakiet do weryfikacji projektów. Interaktywny interfejs, który ułatwia modelowanie części i formy oraz zapewnia technologię automatycznego tworzenia siatki, umożliwia użytkownikom wydajne przygotowanie modelu, a także pozwala na pracę w środowisku CAD bez potrzeby posiadania zaawansowanej wiedzy CAD. Dokładny model 3D pozwala uzyskać wgląd w produkt, wizualizować właściwości reologiczne i termiczne oraz optymalizować procesy przed zbudowaniem fizycznych modeli. Moldex3D eDesign pomaga firmom projektować produkty o wysokiej jakości, obniżać koszty rozwoju i skracać czas wprowadzenie ich na rynek.

Siatka 3D

Siatka 3D tworzona automatycznie

Przygotowanie Modelu

Szybkie i łatwe przygotowanie modelu z układem doprowadzenia tworzywa i układem chłodzenia

symulacja numeryczna

Rozwiązania do symulacji numerycznej 3D przynoszą rzeczywistą wydajność

Wyniki w postaci wykresów i animacji poprawiają komunikację

Zweryfikuj swój projekt za pomocą Moldex3D eDesign

  • Przygotuj model z kompletnym układem doprowadzenia tworzywa i układem chłodzenia za pomocą kilku kliknięć

Narzędzia przygotowania danych zapewniają użytkownikom interaktywne interfejsy aby mogli łatwo i efektywnie projektować swoje części. Wydajne kreatory przeprowadzą Cię przez etapy opracowywania systemu doprowadzenia tworzywa; wlewki, kanały i przewężki a także budowania kanałów chłodzących i bryły formy z automatycznym wykrywaniem błędów. Narzędzia automatycznej generacji siatki upraszczają przygotowanie modelu i umożliwiają wydajną weryfikację projektów.

  •  Wykonuj dokładne analizy 3D

Potężne rozwiązanie 3D radzi sobie ze złożonymi częściami formowanymi wtryskowo z wysoką niezawodnością. Projektanci są w stanie uzyskać wgląd w proces wtrysku i wykryć potencjalne defekty na podstawie przeprowadzonych analiz. Ogromna baza materiałów i kreator procesu wtrysku umożliwia użytkownikom łatwe wprowadzanie zmian w projekcie i optymalizację procesu wtrysku na wczesnym etapie.

  •  Automatyczne generowanie raportów i prezentowanie wyników

Narzędzia do analizy wyników umożliwiają użytkownikom zademonstrowanie procesu wtrysku i właściwości produktu za pomocą wykresów i animacji w czasie rzeczywistym. Dzięki automatycznemu generowaniu raportów możesz korzystać z wielu raportów i sprawnej komunikacji. Moldex3D daje Ci pewność co do Twojego projektu i pomaga w skutecznym podejmowaniu decyzji.

Technologia tworzenia siatki Mesh

  • eDesign

Co znajduje się w Moldex3D eDesign ?

Flow

Pack

Cool

Warp

MCM

RIM eDesign Moldex3D

RIM (Reaction Injection Molding)

Designer

Parallel Processing (PP)

studio