Viewer

Moldex3D Viewer to darmowy program służący do komunikacji, który pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie przeglądanie wyników analizy. Obsługuje projekty wykonane w modułach eDesign, Solid i Shell. Użytkownicy mogą obejrzeć w doskonałej jakości wady i zalety wszystkich symulacji i udostępnić w łatwy sposób wizualizacje swoim współpracownikom, partnerom i klientom na całym świecie. Moldex3D Viewer oferuje kompleksową platformę komunikacyjną, która pomaga użytkownikom skutecznie weryfikować i optymalizować projekt. Moldex3D oferuje przeglądarkę projektów do pobrania za darmo. Użytkownicy mogą eksportować różne wyniki analizy z Moldex3D. Projekt jest zapisywany do kompaktowego pliku RSV i wyeksportowany do przeglądarki MoldexViewer. Jest to wygodniejsze rozwiązanie podczas prezentowania i omawiania wyników projektu. To także dobry sposób na poprawę ogólnej wydajności pracy i wzmocnienie konkurencyjności firmy na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Cechy i zalety

  • Wizualizacja wyników analiz przeprowadzanych w modułach eDesign, Solid i Shell
  • Użytkownik może zdecydować, które elementy analizy wyeksportować, co minimalizuje wielkość pliku
  • Użytkownicy mogą zmieniać wygląd Moldex3D Viewer według indywidualnych preferencji
  • Możliwość organizowania i segregowania różnych grup wyników
  • Dynamiczna zmiana poszczególnych widoków
  • Możliwość tworzenia animacji wyników

Co potrafi Moldex3D Viewer?

Przenośny format pliku RSV

Plik RSV (wizualizowanie wyników w Viewer) to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu można odczytywać wyniki analizy Moldex3D. Zawiera wszystkie wyniki analiz wyeksportowanych z Moldex3D Project. Zawiera także informacje o topologii i geometrii danego modelu oraz parametrach symulacji. Użytkownicy bez problemu mogą udostępniać ten niewielki plik klientom.

Definiowane przez użytkownika wyświetlacza wyników

Użytkownicy mogą zdecydować, który wynik analizy detalu będzie wyeksportowany do Moldex3D Viewer (format RSV). Pozwala to użytkownikom na przeanalizowanie tego, co ich najbardziej interesuje w projekcie oraz na zmniejszenie rozmiaru pliku.

Skalowalne wartości odkształcenia

Moldex3D Viewer umożliwia określenie skali prezentowanych wyników deformacji oraz stworzenie ich animowanych prezentacji. To pozwala na obserwację potencjalnych deformacji w kierunkach osi X, Y i Z. Dzięki temu użytkownicy mogą wskazać tendencję detalu do wypaczania się w określonym kierunku.

Funkcja ruchomego przekroju projektowanego detalu

Funkcje ruchomego przekroju pomagają użytkownikom obserwować wewnętrzne zmiany temperatury i węzły cieplne w detalu. Płaszczyzny przekrojów mogą poruszać się wraz z osią albo w dowolnym, zdefiniowanym przez użytkownika kierunku. Płaszczyzny te mogą być również swobodnie obracane.

Dynamiczne Izopowierzchnie

Użytkownicy mogą definiować pojedyncze lub wielokrotne izopowierzchnie modelu, wykorzystując stałe wartości wtrysku takie jak: ciśnienie, temperatura i prędkość. Pomaga użytkownikom ocenić wyniki analizy w określonych okolicznościach i przewidzieć problemy związane z wtryskiem, np. wypaczenia, deformacje, wciągi, nierównomierne płynięcie tworzywa, itp.

Obsługiwane języki
  • angielski
  • chiński tradycyjny
  • chiński uproszczony
  • japoński
Wymagania Systemowe

Jeśli chcesz pobrać darmową przeglądarkę wyników Moldex3D Viewer, skontaktuj się z nami.